Kastamonu Basketbol SK

Yaz Okulu Temposu Sürüyor

İlimizde basketbol eğitimi bazında marka haline gelen, ve 10 sezondur çalışmalarını istikrarlı bir şekilde yürüten Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz Yaz Okulu çalışmalarına yoğun bir tempoda devam ediyor.

Haftada 3 gün süren antrenmanlar Salı – Perşembe ve Cumartesi günleri gerçekleştirilirken, çalışmalar kulübümüzün altyapı antrenörleri eşliğinde 8 grup halinde yapılıyor.

Kız ve erkek toplam 170 kayıtlı öğrenci ile düzenlenen antrenmanlarda çocuklarımız hem basketbol eğitimlerini sürdürüyor, hem de çalışmalarda eğlenceli anlar yaşıyor.

İlimizin alt yapı bazında en fazla lisanslı basketbolcusuna da sahip olan Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz bu sezonda da yerel liglerin yükünü çekmeye hazırlanıyor.

Basketbolu geniş kitlelere ulaştırmanın yanı sıra ilimizin alt yapısını da sağlamlaştırmak adına yürütülen yaz okulu çalışmaları sonrası teknik ekibimiz tarafından yeterli düzeye gelen sporcular alt yapı takımlarımıza monte edilecek.

Kış döneminde de antrene edilecek sporcularımız lisanslanarak kulübümüzün alt yapı takımlarında yerel liglerde ve bölge şampiyonalarında mücadele etme şansına kavuşacak.

 

GÜNCEL HABERLER

U14 – U16 Erkekler Yerel Ligleri Başladı. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz... Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.... Avukat Feza İhtiyar'ı Kaybetmenin Derin Üzüntüsünü Yaşıyoruz You Tube Kanalımız Yayında Tema Koleji’nden Sponsorluk Desteği Yaz Okulu Temposu Sürüyor KBSK’dan 10 Yılda Alt Yapıya 600 Bin TL Yatırım Yaz Okulu Kayıtlarımız Başlıyor