Kastamonu Basketbol SK

U14 Erkek Takımımız Ankara Tevfik Fikretliler SK’yı Ağırladı

Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüz U14 Erkek takımı Ankara B Ligi ekiplerinden Ankara Tevfik Fikretliler Spor Kulübü ile bir dostluk mücadelesi oynadı.

Yarı Yıl tatili nedeniyle bir hafta süresince ilimizde kamp yapan Ankara Tevfik Fikretliler Spor Kulübü ile Hüsnü Tandoğan Spor Salonu’nda karşılaşan takımımız seyir zevki yüksek mücadele sonunda sahadan 79 – 66 mağlup ayrıldı.

İlimizi Bölge Şampiyonası’nda temsil edecek olan takımımızın gelişim kaydettiği ve eksiklerinin gözlemlendiği karşılaşma sonrası Kulüp Başkanımız Nihat Saka tarafından, misafir takım ekip sorumlusu, ilimizin önde gelen antrenörlerinden Ahmet Bülbül’e hediye takdiminde bulunuldu.

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü olarak Tevfik Fikretliler Spor Kulübü teknik ekip ve sporcularına basketbol ile dolu başarılı yıllar diliyoruz.

 

GÜNCEL HABERLER

KBSK’dan 10 Yılda Alt Yapıya 600 Bin TL Yatırım Yaz Okulu Kayıtlarımız Başlıyor 19 Mayıs Kutlu Olsun Başımız Sağolsun Ulusal Egemenlik Bayramımız Kutlu Olsun.. ŞIMART TEKSTİL’den Kulübümüze Malzeme Desteği U18 Kız Takımımız Şampiyon U16 Kız Takımımız Bölge Şampiyonası’nda Kulübümüzden Kastamonu Kalkınma Vakfı’na Teşekkür U14 Erkek Takımımız Ankara Tevfik Fikretliler SK’yı Ağırladı