Kastamonu Basketbol SK

Kulüp Yönetim Kurulumuzdan AK Parti İl Yönetimine Ziyaret

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kastamonu AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’yü ziyaret etti.

Son derece samimi bir ortamda ve tüm parti yönetimin nezaketi altında gerçekleşen ziyarete Kulüp Başkanımız Nihat Saka, Başkan Yardımcımız Doç. Dr. Tolga Ulusoy, Genel Sekreterimiz Dr. Öğretim Üyesi Aydoğan Aydoğdu. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Abdullah Aytekin ve Musa Sarsıkoğlu katıldı.

Yapılan ziyarette Kulüp Başkanımız Nihat Saka ve Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’ye kulüp faaliyetlerimiz hakkında bilgi verildi ve gelecekte iş birliği altında yapılacak faaliyet ve projeler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, kulübümüzün  faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını belirtirken, yapılacak tüm çalışmalara ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü olarak nazik misafirperverlikleri, ilgi ve alakalarından ötürü başta AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü olmak üzere tüm parti yönetimi ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

GÜNCEL HABERLER

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.... Avukat Feza İhtiyar'ı Kaybetmenin Derin Üzüntüsünü Yaşıyoruz You Tube Kanalımız Yayında Tema Koleji’nden Sponsorluk Desteği Yaz Okulu Temposu Sürüyor KBSK’dan 10 Yılda Alt Yapıya 600 Bin TL Yatırım Yaz Okulu Kayıtlarımız Başlıyor 19 Mayıs Kutlu Olsun Başımız Sağolsun Ulusal Egemenlik Bayramımız Kutlu Olsun..