Kastamonu Basketbol SK

Kulüp Yönetim Kurulumuzdan AK Parti İl Yönetimine Ziyaret

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kastamonu AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’yü ziyaret etti.

Son derece samimi bir ortamda ve tüm parti yönetimin nezaketi altında gerçekleşen ziyarete Kulüp Başkanımız Nihat Saka, Başkan Yardımcımız Doç. Dr. Tolga Ulusoy, Genel Sekreterimiz Dr. Öğretim Üyesi Aydoğan Aydoğdu. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Abdullah Aytekin ve Musa Sarsıkoğlu katıldı.

Yapılan ziyarette Kulüp Başkanımız Nihat Saka ve Yönetim Kurulu üyelerimiz tarafından AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü’ye kulüp faaliyetlerimiz hakkında bilgi verildi ve gelecekte iş birliği altında yapılacak faaliyet ve projeler konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü, kulübümüzün  faaliyetlerini yakından takip ettiklerini ve takdirle karşıladıklarını belirtirken, yapılacak tüm çalışmalara ellerinden gelen her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

Kastamonu Basketbol Spor Kulübü olarak nazik misafirperverlikleri, ilgi ve alakalarından ötürü başta AK Parti İl Başkanı Doğan Ünlü olmak üzere tüm parti yönetimi ve çalışanlarına teşekkürlerimizi sunarız.

GÜNCEL HABERLER

KBSK’dan 10 Yılda Alt Yapıya 600 Bin TL Yatırım Yaz Okulu Kayıtlarımız Başlıyor 19 Mayıs Kutlu Olsun Başımız Sağolsun Ulusal Egemenlik Bayramımız Kutlu Olsun.. ŞIMART TEKSTİL’den Kulübümüze Malzeme Desteği U18 Kız Takımımız Şampiyon U16 Kız Takımımız Bölge Şampiyonası’nda Kulübümüzden Kastamonu Kalkınma Vakfı’na Teşekkür U14 Erkek Takımımız Ankara Tevfik Fikretliler SK’yı Ağırladı