Kastamonu Basketbol SK

Kulübümüzden Kastamonu Kalkınma Vakfı’na Teşekkür

Kastamonu Basketbol Spor Kulübümüzün ilimiz basketbolu adına yapmış olduğu tüm çalışmaları maddi ve manevi olarak her zaman destekleyen Kastamonu Kalkınma Vakfı’nı Kulüp Başkanımız Nihat Saka ziyaret etti.

Ziyarette, Kulüp Başkanımız Saka;

“Kastamonu Kalkınma Vakfı Başkanı Sayın Valimiz Yaşar Karadeniz başta olmak üzere, Yönetim Kurulu Üyelerine, Genel Müdür İlknur Ayhan’a kulübümüze ve basketbol eğitimi alan çocuklarımıza her yıl olduğu gibi bu yıl da vermiş oldukları destek için teşekkür ediyor, tüm çalışmalarında ise kolaylıklar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Ziyaret sonunda Kastamonu Basketbol Spor Kulübü Başkanımız Nihat Saka tarafından, Kastamonu Kalkınma Vakfı Genel Müdürü İlknur Ayhan’a teşekkür plaketi takdim edildi.

 

GÜNCEL HABERLER

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN.... Avukat Feza İhtiyar'ı Kaybetmenin Derin Üzüntüsünü Yaşıyoruz You Tube Kanalımız Yayında Tema Koleji’nden Sponsorluk Desteği Yaz Okulu Temposu Sürüyor KBSK’dan 10 Yılda Alt Yapıya 600 Bin TL Yatırım Yaz Okulu Kayıtlarımız Başlıyor 19 Mayıs Kutlu Olsun Başımız Sağolsun Ulusal Egemenlik Bayramımız Kutlu Olsun..